SZKOŁA ROCKA zaprasza na rockowe lekcje gry na instrumentach w Warszawie.

Uczymy gry na instrumentach muzycznych. Mamy w pełni profesjonalną Salę Prób dla zespołów oraz Salę do Nauki gry na instrumentach muzycznych.

U Nas możesz doskonalić homerecording i pobierać lekcje dotyczące produkcji muzycznej.

Warszawska „Szkoła Rocka” prowadzi zajęcia nauki gry na instrumentach muzycznych (tj.: perkusja, cajon, gitara, bas, instrumenty klawiszowe, skrzypce, ukulele, saksofon oraz nauka wokalu i emisja głosu.

Muzyka jest twoją pasją ? Nie czekaj zajrzyj do Nas.

Nasza szkoła mieści się przy Al. Niepodległości 19, lok. 13, (MOKOTÓW)
(50 m od stacji metra Wilanowska – mapka w zakładce kontakt).

Filia Szkoły Rocka mieści się na ul. Kulczyńskiego 16 (URSYNÓW)
(250 m od stacji metra Imielin)

Warszawska „Szkoła Rocka” jest czynna od poniedziałku do piątku od 10.00 – 22.00, natomiast w soboty od 10.00 – 16.00.

tel.:  501 777 666 lub 693 173 408

Zajmujemy się edukacją muzyczną dla wszystkich, niezależnie od wieku i umiejętności. Dla osób stojących przed wyborem pierwszego instrumentu oraz dla tych którzy przerwali naukę. Osoby grające w zespole mają tu szansę wspólnego grania i udoskonalania swoich umiejętności pod okiem nauczycieli z czołówki Polskiej sceny muzycznej. Celem tego miejsca jest nauka  gry na instrumentach muzycznych dla każdego indywidualnie, jak i całych zespołów muzycznych.

Nauka gry na instrumentach niezwykle dobrze wpływa na koordynację ruchową oraz rozwój i aktywność mózgu.

Każda osoba zgłaszająca się do Nas ma wybór: czy chce pobierać lekcje, czy robić próby, czy też uczestniczyć w zajęciach warsztatowych.

SALA PRÓB

Dysponujemy dużą Klimatyzowaną, w pełni profesjonalną salą prób oraz salą do ćwiczenia na zestawie perkusyjnym. Sale są niezależne od siebie z dostępem do toalety. Obok obiektu znajduje się parking, sklep spożywczy, restauracja, przystanek METRA Wilanowska i pętla autobusowa.