Lekcje i nauka gry na gitarze – także dla początkujących – Warszawa


Robert Bielak

Lekcje i nauka gry na gitarze (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, są dopasowane indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań. A obejmują on między innymi takie aspekty gry na instrumencie jak: strojenie i ustawianie instrumentu, czytanie tabulatury i nut, artykulacja, teoria i harmonia muzyki (czyli skale, improwizacja i akordy), kształcenie słuchu oraz prace z zespołem.

Robert Bielak to Gitarzysta, muzyk jazzowy, nauczyciel, animator, wizjoner, kompozytor, aranżer, producent,
m u l t i i n s t r u m e n t a l i s t a. Laureat Nagrody „Zasłużony dla kultury Polskiej” -odznaki przyznanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Współpracuje z wybitnymi muzykami, aktorami, twórcami, wokalistami i formacjami muzycznymi w kraju i za granicą ( USA, Niemcy, Anglia).
Aktywnie uczestniczy w sukcesach znanych i tych bardziej „niszowych” artystów śpiewających w spektaklach teatralnych, recitalach, koncertach czy nagraniach studyjnych, radiowych, na płytach.

Aby dopełnić „fan” zupełnie nic nie znaczącego chwalenia się – współpracował artystycznie dotychczas między innymi z Anną Czartoryską, Natalią Sikorą, Joanną Trzepiecińską, Ewą Błaszczyk, Marcinem Przybylskim, Piotrem Siwkiewiczem, Marcinem Januszkiewiczem, Mateuszem Banasiukiem, Markiem Piekarczykiem, Maćkiem Zembatym…
Obecnie współpracuje z warszawskimi teatrami: Rampa, Współczesny, Teatr Polski, Studio, Roma. W „Szkole Rocka” uczy gitary i skrzypiec.

Robert Bielak – GITARA: lekcje i nauka gry na gitarze (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.

Chcesz poznać naszych nauczycieli, zajrzyj do zakładki Nasza Kadra

Uczymy gry na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej oraz basowej.

U Nas dowiesz się jak wyglądają podstawowe akordy. Nauczymy Cię nie tylko techniki gry na gitarze ale również czytania nut, rytmiki, teorii muzyki oraz wiele więcej…

POZNAJ ŚWIAT MUZYKI z Szkołą Rocka

Nie Czekaj !!! Zajrzyj do Nas….
tel.: 501-777-666

Graj z miłości do Rocka, rozwijaj umysł i czerp radość z muzyki.


Liczne badania naukowe potwierdziły, że muzyka jest dziedziną, która wywiera ogromny wpływ  na proces uczenia się. Podczas gry na instrumencie uaktywniają się dwie półkule mózgowe. Dzięki temu, w sposób jednoczesny jesteśmy w stanie kształtować zarówno część mózgu odpowiadającą za rozwój umiejętności matematycznych, analitycznych (lewa półkula mózgu), jak i tą, która ma wpływ na kształtowanie naszej wyobraźni i kreatywności (prawa półkula mózgu), a Kreatywność, to klucz do osiągnięcia sukcesu!