Lekcje i nauka gry na gitarze, skrzypcach także dla początkujących – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

          Gitarzysta, muzyk jazzowy, nauczyciel, animator, wizjoner, kompozytor, aranżer, producent,
m u l t i i n s t r u m e n t a l i s t a.
Współpracuje z wybitnymi muzykami, aktorami, twórcami, wokalistami i formacjami muzycznymi w kraju i za granicą ( USA, Niemcy, Anglia).
Aktywnie uczestniczy w sukcesach znanych i tych bardziej „niszowych” artystów śpiewających w spektaklach teatralnych, recitalach, koncertach czy nagraniach studyjnych, radiowych, na płytach.
Aby dopełnić „fan” zupełnie nic nie znaczącego chwalenia się – kolaborował artystycznie dotychczas między innymi z Anną Czartoryską, Natalią Sikorą, Joanną Trzepiecińską, Ewą Błaszczyk, Marcinem Przybylskim, Piotrem Siwkiewiczem, Marcinem Januszkiewiczem, Mateuszem Banasiukiem, Markiem Piekarczykiem, Maćkiem Zembatym…
Obecnie współpracuje z warszawskimi teatrami: Rampa, Współczesny, Teatr Polski, Studio, Roma. W „Szkole Rocka” uczy gitary i skrzypiec.

          Robert Bielak – GITARA: lekcje i nauka gry na gitarze (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.