Lekcje i nauka gry na perkusji, – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

          Autor płyt DVD Dariusz „Wodzu” Henczel „Szkoła na perkusję”.
Przez wiele lat prowadzi warsztaty perkusyjne dla młodzieży.
W okresie 1996-2015 perkusista w zespole „Oddział Zamknięty”.
Muzyk sesyjny.
Współpracował min. z Jackiem Skubikowskim, Kasią Kowalską, John’em Porter, Jarkiem Waik, Bogdanem Lewandowskim i Waldkiem Lewandowskim.
Współpracował z kompozytorem muzyki teatralnej Pawłem Kolędą dla Teatru Dramatycznego im. Al. Węgierki w Białymstoku.

          Dariusz Hanczel – PERKUSJA: lekcje i nauka gry na perkusji (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.

Jeśli chcesz kupić kurs perkusyjny on line.

Kliknij poniższy link