Lekcje i nauka gry na saksofonie, także dla początkujących – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

          Absolwent Konserwatorium w Hawanie na kierunku jazz saksofon i pedagogika (National Conservatory of Music in Havana, Amadeo Rodan).
Kształcił się w klasie Carlosa Averhoff.
Po studiach Luis Nubiola występował z największymi kubańskimi muzykami jazzowymi min.
Jose Luis Cotes (El Tosco), José Miguel Credo (El Greco) and Díakara.
W 2005 roku wydał płytę “Nubiola”, za którą otrzymał nagrodzę “Kompozytor roku” oraz “najlepszy album roku 2009”.
Obecnie współpracuje min z Zbigniew Namysłowski, Paweł Kaczmarczyk, Grzegorz Grzyb, Michałem Barańskim, Władkiem Pawlikiem.

          Luis Nubiola – SAKSOFON: lekcje i nauka gry na saksofonie (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.