Lekcje i nauka gry na saksofonie, także dla początkujących – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

          Absolwent Konserwatorium w Hawanie na kierunku jazz saksofon i pedagogika (National Conservatory of Music in Havana, Amadeo Rodan).
Kształcił się w klasie Carlosa Averhoff.
Po studiach Luis Nubiola występował z największymi kubańskimi muzykami jazzowymi min.
Jose Luis Cotes (El Tosco), José Miguel Credo (El Greco) and Díakara.
W 2005 roku wydał płytę “Nubiola”, za którą otrzymał nagrodzę “Kompozytor roku” oraz “najlepszy album roku 2009”.
Obecnie współpracuje min z Zbigniew Namysłowski, Paweł Kaczmarczyk, Grzegorz Grzyb, Michałem Barańskim, Władkiem Pawlikiem.

          Luis Nubiola – SAKSOFON: lekcje i nauka gry na saksofonie (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.

Chcesz poznać naszych nauczycieli, zajrzyj do zakładki Nasza Kadra 

Uczymy gry saksofonie oraz innych instrumentach. U Nas dowiesz się jak wyglądają podstawowe akordy. Nauczymy Cię nie tylko techniki gry, czytania nut, rytmiki, teorii muzyki oraz wiele więcej… 

POZNAJ ŚWIAT MUZYKI z Szkołą Rocka 

Nie Czekaj !!! Zajrzyj do Nas…. tel.: 501-777-666 

Graj z miłości do Rocka, rozwijaj umysł i czerp radość z muzyki.

Liczne badania naukowe potwierdziły, że muzyka jest dziedziną, która wywiera ogromny wpływ  na proces uczenia się. Podczas gry na instrumencie uaktywniają się dwie półkule mózgowe. Dzięki temu, w sposób jednoczesny jesteśmy w stanie kształtować zarówno część mózgu odpowiadającą za rozwój umiejętności matematycznych, analitycznych (lewa półkula mózgu), jak i tą, która ma wpływ na kształtowanie naszej wyobraźni i kreatywności (prawa półkula mózgu), a Kreatywność, to klucz do osiągnięcia sukcesu!