Lekcje i nauka gry na ukulele – Warszawa

MariuszCyrus

Lekcje i nauka gry na ukulele – Warszawa (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, są dopasowane indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań. A obejmują on między innymi takie aspekty gry na instrumencie jak: strojenie i ustawianie instrumentu, czytanie tabulatury i nut, czy pracę z zespołem.

Chcesz poznać naszych nauczycieli, zajrzyj do zakładki Nasza Kadra

Uczymy gry na gitarze akustycznej, klasycznej, elektrycznej oraz basowej.

U Nas dowiesz się jak wyglądają podstawowe akordy. Nauczymy Cię nie tylko techniki gry na gitarze ale również czytania nut, rytmiki, teorii muzyki oraz wiele więcej…

POZNAJ ŚWIAT MUZYKI z Szkołą Rocka

Nie Czekaj !!! Zajrzyj do Nas….
tel.: 501-777-666

Graj z miłości do Rocka, rozwijaj umysł i czerp radość z muzyki.


Liczne badania naukowe potwierdziły, że muzyka jest dziedziną, która wywiera ogromny wpływ  na proces uczenia się. Podczas gry na instrumencie uaktywniają się dwie półkule mózgowe. Dzięki temu, w sposób jednoczesny jesteśmy w stanie kształtować zarówno część mózgu odpowiadającą za rozwój umiejętności matematycznych, analitycznych (lewa półkula mózgu), jak i tą, która ma wpływ na kształtowanie naszej wyobraźni i kreatywności (prawa półkula mózgu), a Kreatywność, to klucz do osiągnięcia sukcesu!

Mariusz Cyrus to Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K Komedy. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem. Nauczyciel ukulele oraz gitary. Program dopasowuje indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań. A obejmuje on między innymi takie aspekty gry na instrumencie jak: strojenie i ustawianie instrumentu, czytanie tabulatury i nut, artykulacja, teoria i harmonia muzyki (czyli skale, improwizacja i akordy), kształcenie słuchu oraz praca z zespołem.

Mariusz Cyrus – UKULELE i GITARA: Lekcje i nauka gry na ukulele (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.