Lekcje i nauka gry na ukulele – Warszawa

MariuszCyrus

Lekcje i nauka gry na ukulele – Warszawa (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, są dopasowane indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań. A obejmują on między innymi takie aspekty gry na instrumencie jak: strojenie i ustawianie instrumentu, czytanie tabulatury i nut, czy pracę z zespołem.

Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K Komedy. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem. Nauczyciel ukulele oraz gitary. Program dopasowuje indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań. A obejmuje on między innymi takie aspekty gry na instrumencie jak: strojenie i ustawianie instrumentu, czytanie tabulatury i nut, artykulacja, teoria i harmonia muzyki (czyli skale, improwizacja i akordy), kształcenie słuchu oraz praca z zespołem.

Mariusz Cyrus – UKULELE i GITARA: lekcje i nauka gry na ukulele (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.