Lekcje, nauka śpiewu i wokalu, emisja głosu – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

Prowadzi działalność dydaktyczną udzielając lekcji emisji głosu, dykcji oraz śpiewu solowego.
Absolwentka Wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina oraz Wydziału Wokalnego UMFC w Warszawie.
Śpiewała w Chórze Filharmonii Narodowej.
Głosu artystki można posłuchać na nominowanej do nagrody FRYDERYK płycie wydanej z okazji dwudziestolecia Konserwatorium Legnickiego, płycie zrealizowanej z okazji beatyfikacji Jana Pawła II (2011) oraz na wydanej w 2013 roku płyty CD Polish Lyrical Songs for Christmas.

Nauka śpiewu (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, są dopasowane indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań.

Barbara Żarnowiecka – ŚPIEW / GŁOS / WOKAL: lekcje i nauka śpiewu, wokalu oraz emisja głosu (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.