Lekcje i nauka gry na cajonie, także dla początkujących – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

          Muzyką zajmuje się od 13 lat, od 10 lat prowadzi zajęcia muzyczne w szkole podstawowej.
Gra na Bębnach afrykańskich i Cajonie, aktualnie członek zespołu Pragma.
Jako Cajonista współpracowałem z wieloma muzykami warszawskiej sceny piosenki autorskiej.

          Piotr Czechowski – CAJON: lekcje i nauka gry na cajonie (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.