Lekcje i nauka gry na pianinie – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

          Swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat w klasie fortepianu i gitary klasycznej.
Absolwent Konserwatorium Wiedeńskiego na kierunku jazz piano i pedagogika (2000-2006).
Razem z Big Bandem Konserwatorium Wiedeńskiego, akompaniował Bobbiemu McFerrinowi w słynnej Goldenersaal Musikverein w Wiedniu (Austria) (2005).
Członek zespołu funkowo-jazzowego Struktura (1995-1996) z którym występował między innymi na festiwalu Złota Tarka oraz w klubach w Polsce i Danii.
Twórca międzynarodowej orkiestry „Michał Stawarski Jazz Septet” (2000-2004).
W okresie 1996-2000 klawiszowiec Oddziału Zamkniętego.

          Michał Stawarski – PIANINO: lekcje i nauka gry na pianinie (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.