Lekcje i nauka gry na pianinie – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

Chcesz poznać naszych nauczycieli, zajrzyj do zakładki Nasza Kadra

Uczymy gry na pianinie, keyboardzie oraz innych instrumentach.

U Nas dowiesz się jak wyglądają podstawowe akordy. Nauczymy Cię nie tylko techniki gry, czytania nut, rytmiki, teorii muzyki oraz wiele więcej…

POZNAJ ŚWIAT MUZYKI z Szkołą Rocka

Nie Czekaj !!! Zajrzyj do Nas…. tel.: 501-777-666

Graj z miłości do Rocka, rozwijaj umysł i czerp radość z muzyki. Liczne badania naukowe potwierdziły, że muzyka jest dziedziną, która wywiera ogromny wpływ  na proces uczenia się. Podczas gry na instrumencie uaktywniają się dwie półkule mózgowe. Dzięki temu, w sposób jednoczesny jesteśmy w stanie kształtować zarówno część mózgu odpowiadającą za rozwój umiejętności matematycznych, analitycznych (lewa półkula mózgu), jak i tą, która ma wpływ na kształtowanie naszej wyobraźni i kreatywności (prawa półkula mózgu), a Kreatywność, to klucz do osiągnięcia sukcesu!

Michał Stawarski swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat w klasie fortepianu i gitary klasycznej.
Absolwent Konserwatorium Wiedeńskiego na kierunku jazz piano i pedagogika (2000-2006).
Razem z Big Bandem Konserwatorium Wiedeńskiego, akompaniował Bobbiemu McFerrinowi w słynnej Goldenersaal Musikverein w Wiedniu (Austria) (2005).
Członek zespołu funkowo-jazzowego Struktura (1995-1996) z którym występował między innymi na festiwalu Złota Tarka oraz w klubach w Polsce i Danii.
Twórca międzynarodowej orkiestry „Michał Stawarski Jazz Septet” (2000-2022). W okresie 1996-2000 klawiszowiec Oddziału Zamkniętego.

Michał Stawarski – PIANINO: lekcje i nauka gry na pianinie (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.