Nasza KadraNasza Kadra

Poznaj naszych nauczycieli – znajdziesz tu doświadczonych nauczycieli gry na gitarze, perkusji lub klawiszy :

Dariusz Hanczel
Perkusja
Autor płyt DVD Dariusz „Wodzu” Henczel „Szkoła na perkusję”. Przez wiele lat prowadzi warsztaty perkusyjne dla młodzieży. W okresie 1996-2015 perkusista w zespole „Oddział Zamknięty”. Muzyk sesyjny. Współpracował min. z Jackiem Skubikowskim, Kasią Kowalską, John’em Porter, Jarkiem Waik, Bogdanem Lewandowskim i Waldkiem Lewandowskim. Współpracował z kompozytorem muzyki teatralnej Pawłem Kolędą dla Teatru Dramatycznego im. Al. Węgierki w Białymstoku.
Śledź mnie na FacebookuZobacz mnie na youtubieNapisz do mnie maila
Piotr Czechowski
Cajon
Muzyką zajmuje się od 13 lat, od 10 lat prowadzi zajęcia muzyczne w szkole podstawowej. Gra na Bębnach afrykańskich i Cajonie, aktualnie członek zespołu Pragma. Jako Cajonista współpracowałem z wieloma muzykami warszawskiej sceny piosenki autorskiej.
Nikodem Kaczor
Fortepian Saksofon
Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Kielcach w klasie saksofonu i fortepianu, a także Szkoły muzyki rozrywkowej i jazzu im Krzysztofa Komedy w Warszawie. Aktualnie studiuje Jazz i muzykę rozrywkową na uniwersytecie Rzeszowskim, a także jest uczniem wydziału jazzu na Połczyńskiej. Wszystko to dzieje się pod okiem czołowych polskich saksofonistów Marka Podkowy, Łukasza Poprawskiego czy Przemysława Florczaka.
Michał Stawarski
Fortepian
Swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat w klasie fortepianu i gitary klasycznej. Absolwent Konserwatorium Wiedeńskiego na kierunku jazz piano i pedagogika (2000-2006). Razem z Big Bandem Konserwatorium Wiedeńskiego, akompaniował Bobbiemu McFerrinowi w słynnej Goldenersaal Musikverein w Wiedniu (Austria) (2005). Członek zespołu funkowo-jazzowego Struktura (1995-1996) z którym występował między innymi na festiwalu Złota Tarka oraz w klubach w Polsce i Danii. Twórca międzynarodowej orkiestry "Michał Stawarski Jazz Septet" (2000-2004). W okresie 1996-2000 klawiszowiec Oddziału Zamkniętego.
Magda Hamer
Wokal
Wokalistka, trenerka wokalna, coach rozwoju potencjału. Występowała m.in. na scenach Tygmontu, Tutu Jazz Bar, Państwo Miasto, uczestniczyła w Konkursie Wokalistów Jazzowych w Zamościu, zajęła pierwsze miejsce na Konkursie Wokalistów w Centrum Kultury Artbem. Absolwentka szkół muzycznych, pobierała nauki u najlepszych polskich piosenkarek. Pracuje nie tylko z głosem ale również z mentalnością i ciałem, ponieważ wierzy, że tylko podchodząc całościowo możemy nasz głos prawdziwie poznać, rozwijać i uwalniać.
Sebastian Wojnowski
Bas
Basista zespołu John Porter Band, z którym nagrał płytę „Alexandria”. Brał udział w projektach Macieja Zembatego. Koncerty, słuchowiska radiowe oraz 2 płyty, które również w dużym stopniu aranżował. Współpracował min. z Danutą Błażejczyk, Elą Dębską, Wandą Kwietniewską, Sławkiem Piwowar, Pawłem Kolendą czy Markiem Piekarczyk. Obecnie gra w zespole Pączki w Tłuszczu (Tomek Karolak , Bartek Miecznikowski), Ela Dębska Band. Na stałe współpracował z Grzegorzem Grzybem.
Robert Bielak
Gitara / Skrzypce
Gitarzysta, muzyk jazzowy, nauczyciel, animator, wizjoner, kompozytor, aranżer, producent, m u l t i i n s t r u m e n t a l i s t a. Laureat Nagrody "Zasłużony dla kultury Polskiej" -odznaki przyznanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Współpracuje z wybitnymi muzykami, aktorami, twórcami, wokalistami i formacjami muzycznymi w kraju i za granicą ( USA, Niemcy, Anglia). Aktywnie uczestniczy w sukcesach znanych i tych bardziej "niszowych" artystów śpiewających w spektaklach teatralnych, recitalach, koncertach czy nagraniach studyjnych, radiowych, na płytach. Aby dopełnić "fan" zupełnie nic nie znaczącego chwalenia się - kolaborował artystycznie dotychczas między innymi z Anną Czartoryską, Natalią Sikorą, Joanną Trzepiecińską, Ewą Błaszczyk, Marcinem Przybylskim, Piotrem Siwkiewiczem, Marcinem Januszkiewiczem, Mateuszem Banasiukiem, Markiem Piekarczykiem, Maćkiem Zembatym... Obecnie współpracuje z warszawskimi teatrami: Rampa, Współczesny, Teatr Polski, Studio, Roma. W „Szkole Rocka” uczy gitary i skrzypiec.
Dariusz Śmiechowski
Perkusja
Absolwent Szkoły Muzyki Rozrywkowej im. Krzysztofa Komedy I i II stopnia. Kwalifikacje muzyczne zdobył m.in. pod okiem Czesława Bartkowskiego, Zygmunta Kukli oraz Dariusza Lechowicza. Współpracował z zespołem „Złe Psy” – autorski projekt Andrzeja Nowaka (TSA) – płyta Forever; „Oddziałem Otwartym” (vel. Dom Muzyki, Fixed, Zemollem) – autorski projekt Andrzeja „e-molla” Kowalczyka, w którym koncertowałem przez wiele lat z: Wandą Kwietniewską, Krzysztofem Jarym Jaryczewskim, Markiem Piekarczykiem, Jarosławem Wajkiem, Juliuszem Kamilem Kuźnikiem, Muńkiem Staszczykiem. Współpracuje z zespołem „Jary Band”, „Gandahar”, „Bliss” oraz „Sundaram”. Od wielu lat uczy gry na perkusji, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych. Prowadzi gościnnie warsztaty muzyczne np.: ImGranie w Domu Kultury Imielin.
Sebastian Lewicki
Fortepian Saksofon
Swoją przygodę związaną z fortepianem rozpoczął w wieku 10 lat. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Rzeszowie oraz Państwowego Studium Jazzowego na Bednarskiej w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe z kompozycji jazzowej w Dreźnie. Ma doświadczenie jako aranżer, instrumentalista i solista. Jest laureatem konkursów muzycznych na piosenkę z tekstem oraz telewizyjnych konkursów muzycznych. Do połowy 2015 roku grał w zespole Korpus. Współpracował z takimi artystami jak: Justyna Steczkowska, Kasia Klich, Michał Urbaniak, Andrzej Rosiewicz, Tadeusz Wicherek czy Milija Vrabec (australijski kompozytor). Sebastian zaaranżował jego utwory, dostępne na CD „Divided Hearts”, a nagrania dokonała Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia.
Luis Nubiola
Saksofon
Absolwent Konserwatorium w Hawanie na kierunku jazz saksofon i pedagogika (National Conservatory of Music in Havana, Amadeo Rodan). Kształcił się w klasie Carlosa Averhoff. Po studiach Luis Nubiola występował z największymi kubańskimi muzykami jazzowymi min. Jose Luis Cotes (El Tosco), José Miguel Credo (El Greco) and Díakara. W 2005 roku wydał płytę “Nubiola”, za którą otrzymał nagrodzę “Kompozytor roku” oraz “najlepszy album roku 2009”. Obecnie współpracuje min z Zbigniew Namysłowski, Paweł Kaczmarczyk, Grzegorz Grzyb, Michałem Barańskim, Władkiem Pawlikiem.
Barbara Żarnowiecka
Wokal
Prowadzi działalność dydaktyczną udzielając lekcji emisji głosu, dykcji oraz śpiewu solowego. Absolwentka Wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina oraz Wydziału Wokalnego UMFC w Warszawie. Śpiewała w Chórze Filharmonii Narodowej. Głosu artystki można posłuchać na nominowanej do nagrody FRYDERYK płycie wydanej z okazji dwudziestolecia Konserwatorium Legnickiego, płycie zrealizowanej z okazji beatyfikacji Jana Pawła II (2011) oraz na wydanej w 2013 roku płyty CD Polish Lyrical Songs for Christmas.
Sebastian Łanik
Gitara
Gitarzysta, kompozytor, wokalista, autor piosenek - muzyką zajmuje się od kilkunastu lat, prowadzi zajęcia muzyczne oraz uczy gry na gitarze. Lider grupy ŻYWIOŁY, z którą wylansował takie przeboje jak: "Nie chcę udawać" i "Ty jesteś inna" (1 miejsce na liście przebojów w Anty Radio)
Piotr Lemon Kowalski
Bas
Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 10 lat uczęszczając do koła muzycznego gdzie uczył się gry na pianinie. Pianino okazało się wielką pomyłką co spowodowało porzuceniem muzyki na 7 lat. W liceum dołączył do zespołu w którym próbował swoich sił na perkusji. Szło dobrze, ale w końcu stanęło na gitarę basową…ta pasja trwa do dziś. Występował z wieloma zespołami na wszystkich festiwalach bluesowych i jazzowych. Współpracował z takimi artystami jak: Muniek Staszczyk, Adam Wolski, Krzysztof Jaryczewski, Grzegorz Markowski, Gwen Ashton. Obecnie współpracuje z Power Trio Taylor Moore Band oraz swingowym big bandem Why Ducky.
Gosia Zalewska
Wokal
Swoje pierwsze kroki w śpiewie stawiała już w wieku 6 lat. Absolwentka PSM I stopnia im. Stanisława Moniuszki w Ciechanowie w klasie fortepianu. Emisji głosu uczyłam się w PSM pod kierunkiem dyrektor Joanny Makijonko oraz w Akademii Dźwięku u Łukasza Juszkiewicza- finalisty programu The Voice of Poland. Jest laureatką wielu konkursów, głównie o zasięgu powiatowym, ale również wojewódzkim i ogólnopolskim.
Mariusz Cyrus
Ukulele / Gitara
Absolwent Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K Komedy. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem. Nauczyciel ukulele oraz gitary. Program dopasowuje indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań. A obejmuje on między innymi takie aspekty gry na instrumencie jak: strojenie i ustawianie instrumentu, czytanie tabulatury i nut, artykulacja, teoria i harmonia muzyki (czyli skale, improwizacja i akordy), kształcenie słuchu oraz praca z zespołem.