Lekcje i nauka śpiewu, wokalu, emisja głosu – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących
Lekcje i nauka śpiewu , wokalu i emisja głosu -to zrozumienie procesów, które zachodzą w  jego trakcie,  chodzi o to,  by być świadomym początku produkcji dźwięku – tego, gdzie on powstaje, gdzie następuje rezonans, oraz w jaki sposób i gdzie się rozprzestrzenia. Świadomość daje czystość brzmienia i pewność, że zaśpiewane dźwięki są odpowiednie.

Chcesz poznać naszych nauczycieli, zajrzyj do zakładki Nasza Kadra

POZNAJ ŚWIAT MUZYKI z Szkołą Rocka

Nie Czekaj !!! Zajrzyj do Nas….
tel.: 501-777-666

Rozwijaj umysł i czerp radość z muzyki.

Liczne badania naukowe potwierdziły, że muzyka jest dziedziną, która wywiera ogromny wpływ  na proces uczenia się. Podczas gry na instrumencie uaktywniają się dwie półkule mózgowe. Dzięki temu, w sposób jednoczesny jesteśmy w stanie kształtować zarówno część mózgu odpowiadającą za rozwój umiejętności matematycznych, analitycznych (lewa półkula mózgu), jak i tą, która ma wpływ na kształtowanie naszej wyobraźni i kreatywności (prawa półkula mózgu), a Kreatywność, to klucz do osiągnięcia sukcesu!

Magda Hamer- Wokalistka, trenerka wokalna, coach rozwoju potencjału.
Występowała m.in. na scenach Tygmontu, Tutu Jazz Bar, Państwo Miasto, uczestniczyła w Konkursie Wokalistów Jazzowych w Zamościu, zajęła pierwsze miejsce na Konkursie Wokalistów w Centrum Kultury Artbem.
Absolwentka szkół muzycznych, pobierała nauki u najlepszych polskich piosenkarek.
Pracuje nie tylko z głosem ale również z mentalnością i ciałem, ponieważ wierzy, że tylko podchodząc całościowo możemy nasz głos prawdziwie poznać, rozwijać i uwalniać.

Magda Hamer – ŚPIEW / GŁOS / WOKAL: lekcje i nauka śpiewu, wokalu oraz emisja głosu (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.

W Szkole Rocka program Lekcji i nauka śpiewu Warszawa, opracowujemy pod indywidualne zainteresowania muzyczne ucznia.

Ucz się od Najlepszych, rezerwuj lekcje, ilość miejsc ograniczona.