Lekcje i nauka gry na perkusji – Warszawa

 


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

 

          Absolwent Szkoły Muzyki Rozrywkowej im. Krzysztofa Komedy I i II stopnia.
Kwalifikacje muzyczne zdobył m.in. pod okiem Czesława Bartkowskiego, Zygmunta Kukli oraz Dariusza Lechowicza.
Współpracował z zespołem „Złe Psy” – autorski projekt Andrzeja Nowaka (TSA) – płyta Forever; „Oddziałem Otwartym” (vel. Dom Muzyki, Fixed, Zemollem) – autorski projekt Andrzeja „e-molla” Kowalczyka, w którym koncertowałem przez wiele lat z: Wandą Kwietniewską, Krzysztofem Jarym Jaryczewskim, Markiem Piekarczykiem, Jarosławem Wajkiem, Juliuszem Kamilem Kuźnikiem, Muńkiem Staszczykiem.
Współpracuje z zespołem „Jary Band”, „Gandahar”, „Bliss” oraz „Sundaram”.
Od wielu lat uczy gry na perkusji, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.
Ma duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych.
Prowadzi gościnnie warsztaty muzyczne np.: ImGranie w Domu Kultury Imielin.

          Dariusz Świechowski – PERKUSJA: lekcje i nauka gry na perkusji (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.

Rezerwacja lekcji tel.: 501-777-666