Lekcje i nauka gry na keyboardzie, także dla początkujących – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

Chcesz poznać naszych nauczycieli, zajrzyj do zakładki Nasza Kadra

Uczymy gry na keyboardzie, pianinie oraz innych instrumentach.

U Nas dowiesz się jak wyglądają podstawowe akordy. Nauczymy Cię nie tylko techniki gry, ale również czytania nut, rytmiki, teorii muzyki oraz wiele więcej…

POZNAJ ŚWIAT MUZYKI z Szkołą Rocka

Nie Czekaj !!! Zajrzyj do Nas…. tel.: 501-777-666

Graj z miłości do Rocka, rozwijaj umysł i czerp radość z muzyki.

Liczne badania naukowe potwierdziły, że muzyka jest dziedziną, która wywiera ogromny wpływ  na proces uczenia się. Podczas gry na instrumencie uaktywniają się dwie półkule mózgowe. Dzięki temu, w sposób jednoczesny jesteśmy w stanie kształtować zarówno część mózgu odpowiadającą za rozwój umiejętności matematycznych, analitycznych (lewa półkula mózgu), jak i tą, która ma wpływ na kształtowanie naszej wyobraźni i kreatywności (prawa półkula mózgu), a Kreatywność, to klucz do osiągnięcia sukcesu!

Sebastian Lewicki swoją przygodę związaną z fortepianem rozpoczął w wieku 10 lat. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Rzeszowie oraz Państwowego Studium Jazzowego na Bednarskiej w Warszawie. 
Ukończył studia podyplomowe z kompozycji jazzowej w Dreźnie.
Ma doświadczenie jako aranżer, instrumentalista i solista.
Jest laureatem konkursów muzycznych na piosenkę z tekstem oraz telewizyjnych konkursów muzycznych. 

Współpracował z takimi artystami jak: Justyna Steczkowska, Kasia Klich, Michał Urbaniak, Andrzej Rosiewicz, Tadeusz Wicherek czy Milija Vrabec (australijski kompozytor).
Sebastian zaaranżował jego utwory, dostępne na CD „Divided Hearts”, a nagrania dokonała Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia.

Sebastian Lewicki – KEYBOARD: lekcje i nauka gry na keyboardzie (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.