Lekcje i nauka gry na pianinie – Warszawa

Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących
Lekcje i nauka gry na pianinie – Warszawa (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, są dopasowane indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań. Chcesz poznać naszych nauczycieli, zajrzyj do zakładki Nasza Kadra Uczymy gry na pianinie, keyboardzie oraz innych instrumentach. U Nas dowiesz się jak wyglądają podstawowe akordy. Nauczymy Cię nie tylko techniki gry na gitarze ale również czytania nut, rytmiki, teorii muzyki oraz wiele więcej… POZNAJ ŚWIAT MUZYKI z Szkołą Rocka Nie Czekaj !!! Zajrzyj do Nas…. tel.: 501-777-666 Graj z miłości do Rocka, rozwijaj umysł i czerp radość z muzyki. Liczne badania naukowe potwierdziły, że muzyka jest dziedziną, która wywiera ogromny wpływ  na proces uczenia się. Podczas gry na instrumencie uaktywniają się dwie półkule mózgowe. Dzięki temu, w sposób jednoczesny jesteśmy w stanie kształtować zarówno część mózgu odpowiadającą za rozwój umiejętności matematycznych, analitycznych (lewa półkula mózgu), jak i tą, która ma wpływ na kształtowanie naszej wyobraźni i kreatywności (prawa półkula mózgu), a Kreatywność, to klucz do osiągnięcia sukcesu! Nikodem Kaczor  to Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Kielcach w klasie saksofonu i fortepianu, a także Szkoły muzyki rozrywkowej i jazzu im Krzysztofa Komedy w Warszawie. Aktualnie studiuje Jazz i muzykę rozrywkową na uniwersytecie Rzeszowskim, a także jest uczniem wydziału jazzu na Połczyńskiej. Wszystko to dzieje się pod okiem czołowych polskich saksofonistów Marka Podkowy, Łukasza Poprawskiego czy Przemysława Florczaka. Nikodem Kaczor – PIANINO, SAKSOFON: Lekcje i nauka gry na pianinie (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.