Lekcje i nauka gry na pianinie – Warszawa


Warszawska szkoła rocka Warszawa, mix mastering, sala prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, Warszawa lekcje śpiewu dla początkujących, nauka śpiewu, emisja głosu, lekcje wokalu, nauka wokalu dla początkujących, Warszawa lekcje nauka gry na: gitarze dla początkujących, gitarze basowej, basie, perkusji, pianinie, keyboardzie, skrzypcach, saksofonie dla początkujących

Lekcje i nauka gry na pianinie – Warszawa (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, są dopasowane indywidualnie do każdej osoby, zależnie od potrzeb jak i muzycznych zainteresowań.

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Kielcach w klasie saksofonu i fortepianu, a także Szkoły muzyki rozrywkowej i jazzu im Krzysztofa Komedy w Warszawie.
Aktualnie studiuje Jazz i muzykę rozrywkową na uniwersytecie Rzeszowskim, a także jest uczniem wydziału jazzu na Połczyńskiej.
Wszystko to dzieje się pod okiem czołowych polskich saksofonistów Marka Podkowy, Łukasza Poprawskiego czy Przemysława Florczaka.

Nikodem Kaczor – PIANINO, SAKSOFON: Lekcje i nauka gry na pianinie (także dla początkujących) w Warszawskiej Szkole Rocka, oferującej również mix mastering, salę prób, studio nagrań, studio muzyczne, studio lektorskie, nagrania lektorskie, nagrania na setkę, nagrania na ślady, lekcje i naukę śpiewu, emisji głosu, wokalu także dla początkujących.